Tanáraink

Faragóné Hajdok Ilona - igazgató
Tanított tárgyak: kommunikáció, menedzsment, szervezés- vezetés, munkaerő -gazdálkodás

Boda Erika - Szakmai tárgyak oktatása : rendezvényszervezés, gasztronómia
Német -turizmus szervező szakos tanár
Több , mint 20 éve tanít a szakképzésben
12 évig a szállodaiparban is dolgozott
1977. óta idegenvezető
„ A turizmus szakma oktatása és gyakorlása számomra oszthatatlan egységet jelent.”

Safarné Kele Éva -
ollégiumi nevelőtanár

Olasz Erzsébet - Szakmai tárgyak oktatása
Szállodaismeret,marketing, reklám és PR tantárgyakat oktat, az elméletet gyakorlati példákkal színesíti , mert a tanítás mellett egy siófoki szállodában is dolgozik.
A Diákönkormányzat tanári felelőseként biztosítja a diákjogok érvényesülését.
Diákújságot szerkeszt PR szakos diákokkal, melynek nagy sikere van a diákok és a tanárok között is.

Rusznyák Ágnes - angol szakos tanár
Angol szakmai ,- és általános nyelvvizsgákra készíti fel az iskola diákjait;
Idegen nyelvi munkaközösség vezetője
Kötődését az idegenforgalomhoz a turizmus és a vendéglátás terén eltöltött 15 év határozza meg, mellékállásban jelenleg is ezen a területen dolgozik;

Apáti Szabina - iskolatitkár
„ Munkámat érdekesnek találom, összekötő kapocs vagyok a tanárok és a diákok között. Korábban én is az iskola tanulója voltam, már akkor megragadott az iskola családias, diákbarát légköre.”

Jeni Zsuzsanna -
Turizmusszakértő-tanár, idegenvezető.
Többek között turizmusföldrajzot, idegenvezetést, utazásszervezést és művészettörténetet tanít. Nagy gondot fordít a gyakorlati ismeretek elsajátítására.
Osztályfőnökség nélkül el sem tudja képzelni a tanítást. A tanár-diák kapcsolatban fontosnak tartja az őszinteséget, igazságosságot.
Minden tavasszal 3-4 napos országjárásra viszi a diákokat, ahol tanítványai "élesben" is gyakorolhatják az idegenvezetést. Az iskolában megrendezésre kerülő " Idegenvezetés-verseny " ötletadója és szervezője.

Kertész Tamás -

Kollégiumi nevelő  tanár,  testnevelő, sportszervező.
Az iskolai és a kollégiumi szabadidős sporttevékenységeket irányítja.

Küldés e-mailben Oldal nyomtatása
Mindegyik honlapon
Felhasználónév
Jelszó
csaj.gif

Címünk: 8621 Zamárdi, Knézich utca 1.
Tel/Fax : 84/345-001.

csaj.gif